Cestovatelské přednášky

Cestovatelské přednášky v současné době tvoří výraznou součást kulturního dění. Prostřednictvím poutavých fotografií a zajímavého vyprávění se s námi podíváte do mnohých koutů naší planety. Besedy se hodí do kulturních center, knihoven, ale i do restaurací, popřípadě jako doprovodný program různých společenských akcí a festivalů. Nechte se vtáhnout do exotiky...

K promítání je zapotřebí zajistit dataprojektor (v případě že není k dispozici, nutno upozornit předem ) + potřebné kabely a plátno. Výhodou je i možnost audiosoustavy pro promítání krátkých spotů či pouštění zvukových nahrávek. Počítač má každý přednášející vlastní.

Cena besedy záleží na konkrétní dohodě a výši cestovného, fakturuje přednášející. Přednášky a besedy provádíme po celé ČR. Délku přizpůsobíme Vašim požadavkům.

 

Projekce pro školy

Máme dlouholeté zkušenosti s projekcemi pro základní, střední a vyšší odborné školy. Poutavé povídání vždy přizpůsobíme věku posluchačů. Naše témata se hodí hlavně do hodin zeměpisu, případně společenských věd. Nechte své žáky, či studenty vtáhnout do atmosféry exotických zemí. Přivezeme s sebou autentické artefakty z jednotlivých destinací. V případě gastronomických přednášek Milana Václavíka je možné přivézt i degustace jídel dle zvoleného tématu.

 

Přednášky pro seniory zdarma

Jelikož si uvědomujeme, že staří lidé už nemají tolik možností cestovat, chtěli bychom je zavést do exotických míst prostřednictvím našich projekcí. V případě, že to bude v našich možnostech, velice rádi uskutečníme cestopisnou besedu pro seniory zdarma a to v místech, kde se ten den bude konat akce pro veřejnost. V případě Vašeho zájmu kontaktujte přednášejícího.