Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely

Odesláním souhlasu dobrovolně poskytuji provozovateli webu planetalidi.cz Davidovi Švejnohovi, IČ: 67907008, své osobní údaje ke zpracování jména, příjmení, e-mailové adresy k marketingovým účelům, tzn. za účelem zasílání obchodních sdělení.

Jsem si vědom(-a), že provozovatel webu planetalidi.cz David Švejnoha, IČ: 67907008  bude zpracovávat uvedené osobní údaje do doby, než udělený souhlas odvolám anebo po dobu 10 let.

Provozovatel webu planetalidi.cz se zavazuje, že osobní údaje nebudou poskytnuty našim obchodním partnerům a případná obchodní sdělení budou zasílána jen a pouze od Provozovatel webu planetalidi.cz

Bude-li obchodní sdělení obsahovat odkaz na webové stránky planetalidi.cz., jsem si vědom a souhlasím, že při prohlížení této webové stránky může v některých případech docházet ke zpracování mé IP adresy v souladu s naší cookie policy.

Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat na e-mailové adrese svejnoha@gmail.com,  anebo prostřednictvím webového odkazu, který je uveden v každém obchodním sdělení, které vám bude zasláno.

V souladu s čl. 15–20 obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679 máte zejména právo na přístup k osobním údajům, právo na jejich opravu a právo na výmaz.