ONLINE Cestovatelské přednášky

Cestovatelské přednášky v současné době tvoří výraznou součást kulturního dění. Prostřednictvím poutavých fotografií a zajímavého vyprávění se s námi podíváte do mnohých koutů naší planety. Projekce se hodí do kulturních center, knihoven, ale i do restaurací, popřípadě jako doprovodný program různých společenských akcí a festivalů. Nechte se vtáhnout do exotiky. V této složité době je ideální variantou ONLINE přenos.

Přednášíme přes platformu Zoom. Pošleme Vám odkaz, jednoduše kliknete a můžete si užívat poutavé vyprávění s projekcí fotografií. Cena záleží vždy na konkrétní domluvě. Délku přizpůsobíme vašim požadavkům. Počet posluchačů není limitován. Neváhejte nás kontaktovat na svejnoha@gmail.com. 

 

ONLINE Projekce pro školy

Máme dlouholeté zkušenosti s projekcemi pro základní, střední a vyšší odborné školy. Poutavé povídání vždy přizpůsobíme věku posluchačů. Naše témata se hodí hlavně do hodin zeměpisu, případně společenských věd. Nechte své žáky, či studenty vtáhnout do atmosféry exotických zemí. Při projekci ukážeme dovezené autentické předměty. Přednáška je zakončená diskusí s lektorem.

 

ONLINE Projekce pro firmy

Připravíme pro vaše zaměstnance, klienty, přátele zajímavou projekci na zvolené téma. Přednášky vedeme zábavnou formou a vše přizpůsobíme vašim požadavkům. Připravujeme i kurzy vaření. Darujte svým blízkým zážitek a uvolnění.

 

ONLINE projekce pro seniory zdarma

Jelikož si uvědomujeme, že senioři nemají tolik možností cestovat, chtěli bychom je zavést do exotických míst prostřednictvím našich projekcí. Oslovujeme tímto hlavně domovy seniorů, které mají možnost online projekcí. V "normálních" dobách jsme navštívili desítky těchto institucí a vždy s velkým úspěchem. Pokud víte, kdy by měli zájem o naše povídání, neváhejte nás kontaktovat... Těšíme se